KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9769303
nr 976 9303
Gerhard Albe
(1892-1965), Sverige
Akvarell, Gerhard Albe (1892-1965), Båtar, signerad, 21x29
Gerhard Albe, svensk målare född 1892 i Stockholm, död 1965 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
måndag 24 augusti 2015
kl 18:47:55
Gerhard Albe
Läs mer om Gerhard Albe